אביגדור אורגד מפות

מדיניות החזרת מוצרים ושירות

מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים ושירות

מדיניות החזרת מוצרים

החזרת מוצר תוך 14 יום מתאריך הקניה בלבד, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף הוכחת קניה. החזר כספי יינתן רק אם עלות המוצר מעל ל- ₪50 . בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או ₪100 - לפי הנמוך מביניהם. אם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום ההחזר הכספי, לא יהיה חיוב דמי ביטול. בהחזרת מוצר שעלותו פחות מ- ₪50 יינתן שובר זיכוי בלבד. בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי - תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5% נוספים לדמי הביטול לעיל. לא ניתן יהיה להחזיר ספרים ומפות.

לא ניתן יהיה להחזיר מוצרים מכל סוג שהוא שנעשה בהם שימוש ו/או שיוצרו במיוחד עבור הלקוח או על פי מידותיו או בהתאם לדרישות מיוחדות ו/או מוצרים שאריזתם נפתחה ושלא ניתן לארזם בשנית.

במידה וביקש הלקוח כי טובין שהזמין יסופקו לו במועד מאוחר משישה חודשים ממועד העסקה או ההזמנה, לפי המוקדם שביניהם, לא תחול זכות הביטול אם ביקש הלקוח לבטל את העסקה לאחר מועד האספקה .

אופן החזרת התמורה

החזרת התמורה בניכוי דמי הביטול תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה בכפוף להחזרת המוצר כאמור לעיל ולא יאוחר משבעה ימי עסקים ותיעשה בהתאם לאופן בו נעשה התשלום בגין הרכישה. אם נעשה התשלום במזומן או בשיק, השבת התמורה בניכוי דמי ביטול, תיעשה במזומן או בשיק מזומן תוך 5 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה. היה התשלום בשיק - תוחזר התמורה בניכוי דמי ביטול ורק לאחר שנפרע השיק במלואו. דמי הביטול ישולמו על ידי הלקוח במזומן או בכרטיס אשראי במועד החזרת התמורה ללקוח. במידה ובוצע התשלום באמצעות כרטיס אשראי, יבוטל החיוב על ידי אביגדור אורגד על ידי הודעה של אביגדור אורגד לחברת כרטיס האשראי של הלקוח על ביטול העסקה בניכוי דמי הביטול .

אמצעי תשלום

אין כפל מבצעים והנחות. התשלום באמצעות מזומן או שיקים או כרטיסי אשראי בלבד.

זיכוי

זיכוי שלא הוגבל בזמן, ניתן למימוש בכל מועד. זיכוי שהוגבל בזמן, יהיה ניתן למימוש במשך 24 חודשים מיום הנפקתו בלבד.

מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.

 

מדיניות משלוחים

המשלוחים שלנו מתבצעים דרך דואר ישראל ובהתאם למדיניות שלהם.

כאשר משלוח מתקבל במערכת, לוקח עד שלושה ימים לטיפול, לא כולל שבתות, חגים ותקופות של סגר.

משלוח בדואר רשום- מגיע בדרך כלל עד שבוע ימים מרגע שליחתו בדואר, כלומר עד כעשרה ימים מיום הזמנתו.

משלוח בדואר מהיר- מגיע בדרך כלל עד 48 שעות מרגע שליחתו בדואר, כלומר עד כחמישה ימים מיום הזמנתו.

איסוף עצמי- ניתן להגיע אלינו לחנות ברחוב ביל"ו 15 ברחובות לאסוף את ההזמנה בתאום מראש בטלפון 052-2544399.